خانم دکتر اوین فتاحی متولد سال شهریورماه سال ۱۳۶۴ شمسی و در یک خانواده فرهنگی در شهر سنندج به دنیا امده اند.

الف – تحصیلات :

وی دوره های ابتدایی را در شهر کرمانشاه آغاز و دوره های متوسطه تا دبیرستانی را ( اخذ دیپلم ) در کرج با رتبه های ممتاز گذرانده اند.
در سال وارد دانشگاه علوم پزشکی قزوین و در سال با رتبه عالی فارغ التحصیل شدند.
و دوره تخصصی دندانپزشکی کودکان و نو جوانان در سال در اصفهان به پایان رساندند و در سال ۱۳۹۵ موفق دریافت بورد تخصصی کشوری با رتبه عالی گردیدند.

ب – سوابق علمی :

ج – سابقه کار:
دکتر فتاحی از سال عضو سازمان نظام پزشکی کشور بوده و به مد ت ۲ سال در کلنیک های شهر کرج و به مدت ۳ سال درمانگاهها و کلنیک های شهر اصفهان فعالیت داشته اند.
د – همکاری با موسسات خیریه :
در طی مدت زمانی که در شهر کرج مستقر شده اند با موسسات خیریه مانند:
۱ – موسسه خیریه مهر کوثر
۲ – موسسه خیریه احسان و نیکوکاری نیکسا
۳ – انجمن حامیان کودکان کار و خیابان
مشغول خدمت رسانی رایگان به بنگاههای خیریه بوده اند.

 

 

یکی از اهداف اصلی ما در این سایت تهیه اطلاعا ت دندانپزشکی کودکان و نوجوانان است . تا والدین گرامی با خواندن اینگونه مطالب مراقبت بیشتری از در دانه های خود به عمل آورند. چون اعتقاد راسخ داریم که پیشگیری بهتر از درمان است. طبیعی است زمانی دیدگاههای ما ، جامه عمل به خود خواهند گرفت که ابتدا والدین با آگاهی بیشتر وارد عمل شوند و با آموزش فرزندان عزیزشان ،از همان اوایل زندگی آنها را آگاهانه آموزش دهند .

ما می خواهیم والدین با چک آپهای دوره ای و بازدیدهای ماهانه دندان های کودکانشان قبل از اینکه به مراحل حاد و پر هزینه ای دچار گردند ،بررسی و با دیدن آثار زیان بار ، سریعا به دندانپزشکان مورد نظرشان مراجعه نمایند. در تهیه مطالب سایت تا حد ممکن تلاش شده با زبانی ساده ، گویا و قابل درک برای همه طبقات اجتماعی با تصاویری گویا فراهم گردند.

تیم دندانپزشکی کودکان ما بسیارکارآمد و فعالیت ها در فضایی کودکانه ، جذاب و جالب با چشم اندازی زیبا ، بازی و سرگرمی ….. سرشار از شادی و نشاط طراحی گردیده است. این فضا نه تنها برای بچه ها بسیار دیدنی و جذاب است ، بلکه برای همراهان بیمار بسیار قابل توجه است. غالب بچه ها به محض ورود به مطب دندانپزشکی ، احساس می کنند که وارد یک شهر بازی شده اند. طبیعی است ، وجود چنین فضایی روحیه ای آمادگی فرزندانتان را  برای درمان دوجندان خواهد کرد.در واقع ما با توجه به همه ایتم های زیبا شناسی ، روحی و روانی… فضای مطب را طوری جانمایی کرده ایم تا احساس محیط های خشک و خشن مطب های دندانپزشکی سابق را از اذهان فرزندانتان دور نماییم و با آسودگی خیال آنها را به بهترین شکل ممکن راهنمایی و درمان نماییم.